پیام فرستادن
حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Changsha Power Electric Co.,Ltd. 86-731-8465-7833 hdinsulator02@163.com;Meggy.Li@porcelainpowerlineinsulators.com
کنترل کیفیت قیمت دریافت کنید
خانه -

Changsha Power Electric Co.,Ltd. کنترل کیفیت

ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86-731-8465-7833

مشخصات QC

Changsha Power Electric Co.,Ltd. کنترل کیفیت 0

 

فرایند کنترل کیفیت در مقره های چینی:

 

تمام محصولات ما در کارخانه ما از یک سیستم کنترل کیفیت بسیار سخت عبور کرده اند.

 

1. انتخاب مواد اولیه

ما مواد اولیه با کیفیت بالا را انتخاب خواهیم کرد ، بازرسی شیمیایی و فیزیکی بر روی همه نوع مواد اولیه انجام می شود.پس از اتمام بازرسی ، مواد اولیه واجد شرایط برای تولید بیشتر علامت گذاری و ذخیره می شوند.

 

Changsha Power Electric Co.,Ltd. کنترل کیفیت 1

2. مدیریت تولید "6S"

مدیریت تولید "6S" ما کیفیت پایدار محصولات را ایجاد می کند.ما بیش از 20 متخصص در پیشبرد روند تولید خود داریم.بیشتر کارگران ما از خانواده عایق های تولید کننده هستند.بنابراین ، تولید با تجربه باعث می شود که سیستم کنترل کیفیت بیش از حد روان شود.

 

3. روش کامل آزمایش

ما یک مجموعه تست کامل برای بازرسی محصولات داریم.تمام محصولات از استانداردهای بین المللی کیفیت - IEC ، BS ، ANSI ، AS ، DIN و GB پشتیبانی می کنند.ما کاملاً مطابق با روش تست انجام آزمایشات مربوطه هستیم ، به عنوان مثال ، هر عایق باید به طور معمول آزمایش شود ، آزمایشات نمونه باید بر اساس هر استاندارد بر اساس هر استاندارد انجام شود.

 

Changsha Power Electric Co.,Ltd. کنترل کیفیت 2

4. رضایت مشتری

ما همیشه متعهد به توسعه و تولید محصولات برای دستیابی به نیازهای مشتریان خود هستیم.رضایت مشتری پیگیری بی وقفه ماست.با کیفیت بالا ، قیمت های رقابتی و خدمات حرفه ای عالی ، در کلمه شهرت بسیار خوبی کسب می کنیم.

 

 

 

 

Changsha Power Electric Co.,Ltd. کنترل کیفیت 3 Changsha Power Electric Co.,Ltd. کنترل کیفیت 4 Changsha Power Electric Co.,Ltd. کنترل کیفیت 5